Par sadarbības partneriem

Biedrība “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija“

Biedrība "Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija"

Biedrība “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” (LBLA) dibināta 1995.gadā un ir profesionāla organizācija, kurā apvienojušies tīras vides saglabātāji, bioloģiskā lauksaimniecībā strādājošie un “zaļā” dzīves veida atbalstītāji. Asociācija apvieno 12 reģionālās nodaļas un 11 nozaru pārstāvjus.

Vairāk: http://www.lbla.lv/par-lbla

 

Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Sekojot labākajām pasaules praksēm un tendencēm liellopu ģenētikas jomā, kā arī pieprasījumam no Latvijas ganāmpulku īpašniekiem, uzņēmums nodarbojas arī ar augstvērtīgas vaislas buļļu spermas pārdošanu un piegādi no ārvalstīs iepirktiem vai pašu izaudzētiem buļļiem.


Vairāk: https://sigmas.lv/lv/par-mums-1/kvalitate-drosiba-vide

 

Gaļas liellopu audzētāju biedrība - GLAB

Nevalstiska organizācija, kas izveidota ar mērķi apvienot gaļas liellopu audzētājus un pārstāvēt to intereses lauksaimniecības un lauku attīstības politikas veidošanā un īstenošanā.

Biedrības mērķi:
 • Apvienot gaļas liellopu audzētājus
 • Pārstāvēt un aizstāvēt biedru intereses
 • Organizēt izglītojošus pasākumus gaļas liellopu audzētājiem (semināri, pieredzes apmaiņas braucieni)
 • Aktīvi informēt biedrus par nozares aktualitātēm
 • Piedalīties dažādus zinātnisku projektu realizēšanā

Vairāk: http://lglab.lv/lv/par-mums

 

LLKC

LLKC ir vadošs lauku attīstības konsultāciju uzņēmums, kas sekmē Latvijas lauku gudru augsmi. Mērķis ir veicināt lauku labklājību, nodrošinot klientiem pieejamību zināšanām, konsultācijām un citiem ar nozari saistītiem pakalpojumiem.

Vairāk: http://new.llkc.lv/lv/par-mums

 

LŠDZAS

Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība (LŠDZAS) dibināta 1993.gadā ar mērķi nodrošināt ciltsdarba pakalpojumus visām personām, kuras vēlas nodarboties ar šķirnes dzīvnieku audzēšanu, izkopšanu, un pavairošanu. 2001.gadā LŠDZAS piešķirts organizācijas statuss, kas ļauj pildīt ar ciltsdarbu saistītus valsts pārvaldes uzdevumus.

Vairāk: https://www.ciltsdarbs.lv/index.php/lv/parmums

 

MASTERRIND

 Tirgus līderis MASTERRIND ir moderns uzņēmums, kas apvieno četras veiksmīgas koorperatīvu organizācijas ar lieliskām tradīcijām: RPN; SRV; WEU un ZEH.

Pateicoties saliedētajam kolektīvam, motivētiem un kompetentiem darbiniekiem, MASTERRIND piedāvā labākos iespējamos risinājumus liellopu audzētājiem. Tas nozīmē, maksimālus panākumus visiem audzētājiem un klientiem, vaislas dzīvnieku, mārketinga, reprodukcijas plānošanā un vadībā, kā arī veiksmīgai piena un gaļas lopkopības saimniekošanas nodrošināšanai.

Ar galveno mītno Verdenā un reģionālajiem centriem Meissen un Bad Zwischenahn, MASTERRIND konsultē un palīdz vairāk nekā 8500 lauksaimniekiem ar aptuveni 619 700 ciltsgrāmatā ierakstītām Holšteinas šķirnes govīm un gandrīz 11 000 ciltsgrāmatā ierakstītiem dažādu šķirņu gaļas liellopiem.

Vairāk: https://www.masterrind.com/en/masterrind/about-us/

 

VIKING GENETICS

Kooperatīvs “Mākslīgās sēklošanas uzņēmums”  VikingGenetics mērķis ir nodrošināt lopkopības audzētājus visā pasaulē ar ģenētiku, kas nodrošina līdzsvaru starp ražošanu un veselību, lai nodrošinātu veiksmīgu lopkopības uzņēmumu attīstības nākotni. Tas nozīmē "audzēšana, kas patiešām ir nozīmīga” – veselīga, augstražīga “neredzamā govs”, kas lopkopības audzētāju ikdienas dzīvi padara iespējami vieglāku. Ziemeļvalstis ir pionieri veselīgajā audzēšanā kopš 1980. gadiem.

VikingGnetics ir viens no lielākajiem mākslīgās sēklošanas uzņēmumiem pasaulē, kurš pieder 20 000 lauksaimniekiem Dānijā, Zviedrijā un Somijā. Uzņēmums izmanto  jaunākās metodes efektīvajā audzēšanas programmā un genomiski pārbauda vairāk nekā 6000  buļļus, lai katru gadu izvēlētos aptuveni 290 no tiem iekļaušanai liellopu audzēšanas programmā.

http://www.vikinggenetics.com/about-us/our-dna

 

Olāra Obodņikova veterinārais serviss

Izcils serviss, profesionāla pieeja un pakalpojumi, ko sniedz zinošs Veterinārārsts Olārs Obodņikovs lauksaimniecības lielo un mazo dzīvnieku ārtēšanā ik vienā saimniecībā.

http://www.vetserviss.lv/par-mums